Firmast

Kindlustusvahenduse ettevõte FOXTALL KINDLUSTUSMAAKLER OÜ on moodustatud Tallinnas 2010. aastal.

Ettevõte osanikud on eraisikud, kes on varasemalt ja jätkavad ka täna tegutsemist professionaalselt kindlustuse, merenduse ja logistika valdkonnas.

Kindlustusmaakler ettevõtte loomine sai teoks läbi tugeva koostöö Seatrade Services OÜ osanikega, kes alates 1993.a. alates on mitmeid aastaid olnud Baltikumi turul liidrid transpordi sektoris, mis on hõlmanud ka: gen cargo laevade omamist ja opereerimist, merepuksiiride, Põhja Paljassaare kai sadama liini, samuti terminalides külmutatud kaupadega käitlemist, terminalide stividorina, lisaks terminal Maardus asuva kuivväetiste käitlemise stividorina tegutsemise kogemust.

Rõhutades ülalmainitud ajaloole, lisaks varasem lai kogemus osanikuna, meretransporditeenuste ja nendega seotud ettevõtete omamine ja äritegevuste juhtimine, toobki esile meie eelised võrreldes konkurentidega, mis võimaldab meil väga hästi aru saada ja hinnata meie klientide riske erinevatel tegevusaladel, valmistada ette riskide juhtimise plaane, konsulteerida ja anda nõu meetmete kohta kuidas vähendada tehnoloogilisi äririske, samuti leida ja kokku panna optimaalsed kindlustustingimused ning kindlustusjuhtumi saabumisel , organiseerida kliendi vara päästmine, tema huvide kaitsmine ning kindlustuskahjust tuleneva väljamakse saamine kindlustusseltsilt või kompensatsioon süüdlase poole käest.

Oleme uhked oma meeskonna üle, mis on eranditult koostatud oma ala spetsialistidest, varasema ja pikkaajalisema kogemusega laevanduse-, logistika- ja kindlustussektorist ning kes on võimelised nii oma hariduse, kui ka kogemuslikust oskusest saanud lahendatud ka keerulisemad ülesanded, mis on seotud kauba käitlemise ja vedudega, samuti laevade ekspluateerimise, remondi ja opereerimisega.

Meie põhiliseks eesmärgiks on osutada professionaalset konkurentsivõimelist teenust merenduse ja maismaaga seotud kindlustuse alal, administreerida pretensioone, juhtida riske mis on seotud mitte ainult merendusega vaid ka lennunduse ja logistikaga, samuti ettevõtetega, kes tegelevad rahvusvahelise kaubavahetusega.

Meie ettevõte tegevus on litsenseeritud ja kontrollitud Eesti riigi järelevalveorgani, Finantsinspektsiooni poolt.

Pidades silmas meie klientide heaolu oleme kindlustanud oma professionaalse tegevuse vastutuse Lloyd’s Insurance Company S.A, hüvitise piirmääraga EUR 1,924,560.
 
 
Kreutzwaldi 24a 10147 Tallinn, Estonia  |  Tel. +372 641 9140  |